LEAN ekspertai

Lean konsultantas – konsultuoja ir teikia mokymo paslaugas kompanijoms, siekiančioms pagerinti savo veiklą per efektyvesnius procesus. Hubertas Petružis turi 20 metų konsultavimo patirtį.

Vykdė Lean sistemos diegimo ir procesų tobulinimo projektus su tokiomis kompanijomis, kaip Arginta, Orlen Lietuva, Trelleborg Engineered Systems Lithuania, Omnitel, Boen Lietuva, Grigiškės, Mano būstas, Markučiai, Kėdainių poliklinika, VMI ir daugeliu kitų verslo įmonių. Dirbo su tokiomis viešojo sektoriaus organizacijomis, kaip paramos fondas ESFA, Kėdainių rajono poliklinika, Valstybinis patologijos centras, Valstybinė mokesčių inspekcija. Nuolatos tobulina savo žinias ir įgūdžius dalyvaudamas Lean studijų kelionėse, konferencijose ir seminaruose Europoje, JAV ir Japonijoje.

Kiekvienais metais organizuoja Lean studijų keliones į Japoniją ir kartu su partneriais organizuoja Lean srityje pažengusių Lietuvos organizacijų patirties pasidalinimo konferencijas.

Lean konsultantas ir Lean profesionalų asociacijos ir Lean mokymo centro steigėjas. Gintaras yra veiklos procesų optimizavimo ir Lean diegimo praktikas, turintis stambių įmonių optimizavimo, strategijos formavimo ir taktinių veiksmų

valdymo įgūdžius ir kokybės vadybos ISO 9001 sertifikatus. Gintaras yra dirbęs su gamybos, paslaugų ir logistikos organizacijomis bei įmonėmis Lietuvoje, Rusijoje, Latvijoje ir Lenkijoje. Ekspertas yra sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį vadovaudamas veiklos tobulinimo projektuose bei teikdamas mokymų ir konsultavimo paslaugas šiose organizacijose: Ogmios įmonių grupė, City Service įmonių grupė, Axis įmonių grupė, Lietuvos Geležinkeliai.

Nuolat dalyvauja ir skaito pranešimus tobulinimo tematikos renginiuose, kartu su asociacijos partneriais kasmet organizuoja Lean konferencijas.