Paslaugos

Kompleksiniai sprendimai

Kiekviena organizacija turi savo specifiką ir skirtingus poreikius.

Įmonių, svarstančių Lean diegimo galimybę vadovybei svarbu per kuo trumpesnį laiką susiorientuoti tokias klausimais: kas yra Lean sistema, kaip ji veikia, kaip vyksta diegimas, kokius įtraukti žmones ir kaip tai padaryti, kaip suteikti darbuotojams būtinas žinias ir įgūdžius?

Apsisprendusios įmonės nori susiorientuoti nuo kokių procesų pradėti Lean transformaciją, kokio dydžio juose slypi rezervai, kaip galima būtų matuoti Lean pažangą ir naudą?

Pažengusioms įmonėms aktualu įtraukti į pokyčius daugiau darbuotojų, greitai ir nebrangiai suteikti žinių apie Lean metodiką.

Lean profesionalų asociacijos resursai ir Lean mokymo centro programos leidžia atsakyti į šiuos ir kitus vadovams kylančius klausimus “vieno langelio” principu. Vis daugiau organizacijų įvertina tokio integruoto požiūrio privalumus.

Kompleksinio požiūrio privalumai

Kiekvienas Lean diegimo etapas turi savus iššūkius. Jei Lean transformacijos pradžioje svarbu išjudinti pokyčius, tai vėlesniuose etapuose kritiškai svarbu užtikrinti jų tvarumą.

Lean profesionalų asociacija turi kokybiškus ir laiko patikrintus sprendimus visoms Lean evoliucijos pakopoms.

Ilgalaikė partnerystė teikia didžiulius privalumus ir Lean kelionėje leidžia judėti pirmyn nesiblaškant ir nekeičiant pasirinkto kurso.

Integruoto paslaugų paketo pavyzdys