Vilduja

COVID-19 ATVĖRĖ DAR DIDESNES GALIMYBES PERKELTI LEAN Į ELEKTRONINĘ ERDVĘ

 

Andrius Vitkevičius
Direktoriaus pavaduotojas, UAB Vilduja

 

2017 LEAN konferencijos metu susipažinome su Hubertu ir sutarėme pradėti savo LEAN kelionę. 2018 m. vasario mėn. įvyko primas užsiėmimas. Reguliarūs užsiėmimai vyksta jau daugiau kaip 2 su puse metų.

Vadovybės įsitraukimas buvo vienas iš kertinių LEAN sėkmės kriterijų.

Per dvejus metus įmonė pasikeitė kardinaliai tiek vizualiai tiek darbo organizavimo prasme. Pradėti tvarkyti procesai, atsirado rutina, pradėjo ryškėti rezultatai.

COVID-19 atvėrė dar didesnes galimybes perkelti LEAN į elektroninę erdvę. Baltas lentas pakeitė online failų pildymas. Įgytos žinios anksčiau neleido panikuoti dirbant iš namų. Kiekvieną rytą vyksta Asaichi, reguliariai dirba LEAN komandų darbo grupės. Drįsčiau teigti, kad be šių patirčių įmonės veiklos organizavimas būtų turėjęs rimtų iššūkių, apie kuriuos dabar nereikėjo net galvoti, o koncentruotis į konkrečius darbus.

Per patį karantino bumą nusprendėme daryti ir patį LEAN užsiėmimą su Hubertu online. Tai buvo visus lūkesčius viršijęs renginys karantino metu. Visi komandos nariai gavo antrą įkvėpimą, sujudo ir dar stipriau kibo į darbus.

2020 04 24